La Boutique / 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir La Boutique / 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir La Boutique / 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir La Boutique / 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir

Gizlilik Sözleşmesi

r r

Gizlilik Sözleşmesi

r r

laboutiqueonline.net , daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

r r

 

r r

laboutiqueonline.net  üyelik formlarından topladığı bilgileri; Nonabutik.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

r r

 

r r

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler laboutiqueonline.net ’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

r r

 

r r

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) laboutiqueonline.net tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. laboutiqueonline.net  kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı şifreleme yapısı kullanmaktadır.

r r

 

r r

Kullanıcılar laboutiqueonline.net’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

r r

 

r r

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +90 224 247 3034 numaralı telefondan yada info@laboutiqueonline.net'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

r r

 

r r

 

r r

Saygılarımızla,

r
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?